KUCHARZ

Szczawno-Zdrój/ wałbrzyski/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 09.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

KUCHARZ

Miejsce pracy: Henryka Sienkiewicza 14, 58-310 Szczawno-Zdrój, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie
Nr oferty: StPr/24/0612

OBOWIĄZKI:
Praca polega na przygotowywaniu dań od surowca do gotowego wyrobu z karty menu, dań okolicznościowych oraz śniadań dla GościPensjonatyu,dbanie o czystość w kuchni i przyległych magazynach, wypelnianie dokumentacji HACCAP.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku. Umiejetność pracy na samodzielnym stanowisku.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Szczawno-Zdrój
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Pensjonat "Lorien" Sp. z o.o.

Adres:
Henryka Sienkiewicza 14, 58-310 Szczawno-Zdrój, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
Joanna Wartalska
e-mail: j.wartalska@pensjonatlorien.pl
tel: 696 975 156

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu