KUCHARZ

Plewiska/ poznański/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 13.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

KUCHARZ

Miejsce pracy: Grunwaldzka 616, 62-064 Plewiska, powiat: poznański, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/1593

OBOWIĄZKI:
Praca na dwie zmiany w godz 7-15, 11-19

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
- Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:
- wykształcenie zasadnicze zawodowe- kucharz, umiejętność obsługi pieca konwekcyjno-parowego, znajomość kuchni polskiej. Mile widziane: osoba niepaląca, punktualna

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Plewiska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
DANIEL WOLNY Bistro pieprz&sól

Adres:
Grunwaldzka 616, 62-064 Plewiska, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
tel: 883-327-220

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: tel. umówienie spotkania

Wymagane dokumenty:
CV, list motywacyjny, świadectwo pracy

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu