KUCHARZ

Kobiór/ pszczyński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 20.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

KUCHARZ

Miejsce pracy: Beskidzka 9, 43-210 Kobiór, powiat: pszczyński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0495

OBOWIĄZKI:
Przygotowanie i wydawanie posiłków, utrzymanie czystości na stanowisku pracy, praca w zespole.
* praca w systemie równoważnym wg indywidualnego grafiku w przedziale czasowym 10:00-22:00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe
- Uprawnienia: umiejętności kulinarne - kucharz
- Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole

Wymagania inne:
- Wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe lub osoba z doświadczenie na samodzielnym stanowisku kucharza, doświadczenie w pracy w zespole, umiejętności kulinarne - kucharz.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kobiór
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ADIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Jankowicka 54/A, 43-110 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Monika Pińska
e-mail: biuro@zajazdcountry.pl
tel: 604147733

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach