KUCHARZ

Kobyłocha/ szczycieński/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 29.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

KUCHARZ

Miejsce pracy: 12-100 Kobyłocha 11A, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie
Nr oferty: StPr/24/0176

OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie posiłków.
PRACA od poniedziałku do niedzieli w godz. 10:00-21:00 (praca w Szczytnie) oraz w godz. 8:00-20:00 (praca w Kobyłosze), grafik do ustalenia

WYMAGANIA:

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagania inne:
- niezbędne roczne doświadczenie w zawodzie

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kobyłocha
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
MAZURY SASEK PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Polska 33A, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:
Piotr Król
tel: 509 601 712

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie