KUCHARZ

Lubliniec/ lubliniecki/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 12.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

KUCHARZ

Miejsce pracy: POSMYK 5, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0196

OBOWIĄZKI:
Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami i recepturami, dbanie o estetykę i racjonalne gospodarowanie towarem. Praca wg grafiku, godziny 08.00-16.00 (od pon do ndz). Pierwsza umowa na 3 miesiące, pół roku z mozliwością przdłużenia, docelowo na stale.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze branżowe, kierunek: Kucharz

Wymagania inne:
- Doświadczenie zawodowe na stanowisku kucharz (kilka lat). Samodzielność pracy, umiejętność pracy w zespole, ważne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Lubliniec
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
NINIWA Sp. z o.o.

Adres:
POSMYK 5, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
e-mail: info@oblackaprzystan.pl
tel: 881 558 556

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 08.00-16.00 Restauracja "Oblacka Przystań"

Wymagane dokumenty:

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu