KUCHARZ

Jantar/ nowodworski/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 17.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

KUCHARZ

Miejsce pracy: Gdańska 3K, 82-103 Jantar, powiat: nowodworski, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0384

OBOWIĄZKI:
przygotowywanie posiłków i dań w Restauracji Jantarowa,

praca dwuzmianowa w godzinach 08.00. - 21.00
zatrudnienie przez pierwszy miesiąc w ramach umowy zlecenia, następnie umowa o pracę

WYMAGANIA:

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku kucharz

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Jantar
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
FHU JANTAROWA EMILIA ULER

Adres:
Gdańska 3K, 82-103 Jantar, powiat: nowodworski, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
Emilia Uler
tel: 511-336-122

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
preferowany kontakt telefoniczny nr 511 336 122

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim