KELNER

Mysłowice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 28.03.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

KELNER

Miejsce pracy: Spacerowa 60, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0161

OBOWIĄZKI:
Obsługa gości lokalu. Praca na 2 zmiany 10-18; 13-21. również w dni wolne. Miejsce pracy: Mysłowice ul. Spacerowa 60 lub 23. Możliwość przejscia z umowy zlecenie na umowę o pracę

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane:
- Zawód: Kelner* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
- Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:
- wymagane wykształcenie min. zawodowe, mile widziane doświadczenie, książeczka sanepidowska - mile widziana. Wysoka kultua osobista

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Mysłowice
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PROFUSION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Katowicka 69A, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
tel: 518 977 300

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach