KSIĘGOWY/ WA

Pszczyna/ pszczyński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 16.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Dworcowa 36, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0069

OBOWIĄZKI:
praca na samodzielnym stanowisku księgowej, prowadzenie pełnej księgowości oraz sprawozdawczości bilansowej, sporządzanie deklaracji podatkowych i innych wymaganych przepisami.

WYMAGANIA:

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
- Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
- Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:
- wykształcenie od średniego, ekonomiczne, 2 lata doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku, umiejetność prowadzenia księg rachunkowych oraz dokonywanie rozliczeń, umiejetność obsługi komputera.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Pszczyna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 5 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
OPTIMA KJ Biuro Usług Księgowych Spółka z o.o.

Adres:
Dworcowa 36, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Katarzyna Burkowska
e-mail: k.burkowska@kjoptima.pl
tel: 605830763

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie