KSIĘGOWY/A

Radunica/ gdański/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 05.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

KSIĘGOWY/A

Miejsce pracy: Lipowa 4, 83-000 Radunica, powiat: gdański, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/3172

OBOWIĄZKI:
Samodzielne prowadzenie rachunkowości firmy, prowadzenie rachunkowości w pełnym zakresie. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. (możliwość pracy zdalnej) z miejsca zamieszkania w wybranych dniach.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie branżowe, ekonomiczne

Wymagania inne:
- wymagane jest 5 - letnie doświadczenie na danym stanowisku, znajomość obsługi programów branżowych.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Radunica
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 6 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PROGRAMMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
ŚWIĘTOJAŃSKA 43/23, 81-391 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
e-mail: zaborjarek@interia.pl
tel: 793 327 287

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
- CV

Źródło: Gdański Urząd Pracy