KSIĘGOWY

Oświęcim/ oświęcimski/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 15.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Dąbrowskiego 46/3, 32-600 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/wiha/24/0554

OBOWIĄZKI:
Firma zatrudni do pracy w biurze rachunkowym w Oświęcimiu samodzielną osobę do prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz KPiR. Wymagana znajomość przepisów podatkowych, programów Rewizor i Rachmistrz oraz Płatnik. Do obowiązków należeć będzie prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz ksiąg podatkowych, sporządzanie wymaganych przepisami deklaracji. Z zakresu kadr i płac sporządzanie list płac oraz deklaracji do ZUS.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:
- Wykształcenie średnie, mile widziane 3 letnie doświadczenie na w/w stanowisku. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B. Praca stacjonarna. Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.
Wymagana samodzielność, dokładność, terminowość i odpowiedzialność.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Oświęcim
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ELŻBIETA CAŁUS

Adres:
Dąbrowskiego 46/3, 32-600 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Elżbieta Całus
e-mail: ksiegowa.biuro@gmail.com
tel: 512448332

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu