KSIĘGOWA

Dobra/ słupski/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 15.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Leśna 2, 76-248 Dobra, powiat: słupski, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/1032

OBOWIĄZKI:
Ewidencja księgowa dokumentów, dekretacja, sprawozdawczość, współpraca z biurem (alternatywnie), inne zadania zlecone o zbliżonym charakterze, współpraca z urzędami, sprawozdania do KRS, ZUS, US, PUP, udział w opracowywaniu projektów i rozliczenia.
Umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia; godziny pracy: 7.00- 15.00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:
- Wyksztalcenie średnie/ wyższe; umiejętności: zakres księgi handlowej, zakres KPiR, zakres kadrowy, płacowy, ZUS; mile widziane licencje i świadectwa kwalifikacyjne; 6 lat doświadczenia w zawodzie księgowej/ księgowego.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Dobra
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 do 12 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PROFI-FOL Krzysztof Mackiewicz

Adres:
Leśna 2, 76-248 Dobra, powiat: słupski, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
Krzysztof Mackiewicz
tel: 511 560 665

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7.00- 15.00

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku