KSIĘGOWA

Bielsko-Biała/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 09.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Kazimierza Brodzińskiego 25, 43-303 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0570

OBOWIĄZKI:
Prowadzenia KPiR, RYCZAŁT, spraw kadrowo-płacowych.
Praca w systemie jednozmianowym w godz. 7.00-15.00 od pon. do pt.

Umowa o pracę na czas nieokreślony.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe
- Uprawnienia: księgowość komputerowa z księgą przychodów i rozchodów oraz rozliczenia zus
- Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Wymagania inne:
- Wykształcenie średnie zawodowe (ekonomia, rachunkowość), praktyczna znajomość aplikacji biurowych, znajomość pakietu orffice, dobra organizacja miejsca i czasu pracy, umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, terminowość, rzetelność, dokładność oraz odpowiedzialność i zaangażowanie. Zatrudnimy do biura rachunkowego osobę do prowadzenia KPiR, RYCZAŁT, spraw kadrowo-płacowych. Mile widziane doświadczenie.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Kancelaria Doradcy Podatkowego Biuro Rachunkowe "KAS" Doradca Podatkowy Andrzej Szydłowski

Adres:
Kazimierza Brodzińskiego 25, 43-303 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Izabela Bogdan
e-mail: biurokas5a@gmail.com
tel: 696 041 142

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Kontakt telefoniczny lub CV na e-mail

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej