KSIĘGOWA

Piła/ pilski/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 08.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Kornela Makuszyńskiego 18, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/0488

OBOWIĄZKI:
Samodzielna księgowa.
Pierwsza umowa - o pracę na czas określony 3 m-ce, docelowo na stałe, zatrudnienie od zaraz, jedna zmiana, od pn. do pt. w godz. 07:30 - 15:30.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie branżowe, ekonomiczne, kierunek: ekonomiczny
- Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: ekonomiczny

Wymagania inne:
- Wykształcenie min. średnie ekonomiczne, umiejętność obsługi programu PŁATNIK, programów księgowych, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 3 lata

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Piła
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
BIURO RACHUNKOWE BAGIŃSKI GRZEGORZ, USŁUGI RACHUNKOWE GRZEGORZ BAGIŃSKI

Adres:
Kornela Makuszyńskiego 18, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Grzegorz Bagiński
e-mail: biurobg@op.pl
tel: 607 151 260, 67 357 00 24

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pile