Kreślarz/Projektant AutoCAD z orzeczoną niepełnosprawnością

Katowice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 24.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Kreślarz/Projektant AutoCAD

Praca stacjonarna w Katowicach do momentu wdrożenia, później hybrydowa

Obowiązki:

• Rysowanie planów budowlanych sklepów, uwzględniających takie elementy, jak layout sklepu, elewacja czy rozmieszczenie oświetlenia – zgodnie ze standardami oraz lokalnymi przepisami i postanowieniami umowy

• Ścisła współpraca z biurem projektowym oraz odpowiedzialność za jak najwyższą jakość końcowego projektu

• Zarządzanie projektami sklepów w systemie oraz ich archiwizacja

Oczekiwania:

• Znajomość podstawowych przepisów i procedur budowlanych

• Dobra znajomość obsługi programu AutoCAD

• Dobra organizacja, sumienność, precyzja

• Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie oraz w piśmie

• Mile widziani studenci ostatniego roku architektury

• Mile widziane doświadczenie w projektowaniu powierzchni komercyjnych

Oferujemy:

• Umowę o pracę zawartą na rok

• Profesjonalny system szkoleń

• Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

• Kurs języka angielskiego

• Karta sportowa

• Kompleksowy pakiet opieki medycznej oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

• Rabat pracowniczy na zakupy w sklepach

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny : 666 526 928 lub email: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl

Jesteśmy portalem pracy oraz agencją pracy wpisaną do KRAZ pod numerem 25396

Ipracujzdalnie.pl sp. z o.o.