Kosztorysant ze znajomością logistyki budowlanej zdalnie

Lublin/ lubelskie

Ogłoszenie dodane: 23.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika.
Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług. Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

Jeżeli posiadasz umiejętność tworzenia projektów w AutoCad oraz tworzenia kosztorysów w programie Norma Pro
ta oferta jest dla ciebie

Kosztorysant z orzeczeniem o niepełnosprawności (ze znajomością logistyki budowlanej)

Miejsce pracy: zdalna (cała Polska)

Wymagania:
● Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
● Wykształcenie minimum średnie
● Obsługa środowiska Windows i pakietu MS Office
● Umiejętność tworzenia projektów w AutoCad
● Umiejętność tworzenia kosztorysów w programie Norma Pro
● Skrupulatność oraz dobra organizacja pracy własnej

Obowiązki:
● Sporządzanie przedmiaru
● Kosztorysowanie
● Przygotowywanie zapytania ofertowego dotyczącego materiałów
● Tworzenie zapytania ofertowego dla podwykonawców
● Wykonywanie kart materiałowych do akceptacji dla Inwestora
● Opracowywanie harmonogramów prac na podstawie wykonanych kosztorysów
● Pełnienie części obowiązków związanych z logistyką budowlaną

Oferujemy:
● Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy
● Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
● Wynagrodzenie do ustalenia z kandydatem

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Natalia

503 460 566
nwalkiewicz@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ
(Aby wyświetlić stronę proszę wkleić nazwę strony od www. do przeglądarki)

Natalia

Natalia

Natalia