Kosztorysant

Wrocław, Stare Miasto

Ogłoszenie dodane: 26.02.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Dla naszego klienta, firmy inżynieryjno- budowlanej, która skupia się wokół realizacji obiektów przemysłowych, handlowych oraz mieszkaniowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Twoim celem będzie efektywne zarządzanie procesem inwestycyjnym poprzez przygotowywanie kosztorysów, negocjacje z interesariuszami oraz skrupulatne rozliczanie inwestycji. Możesz być zarówno samodzielnym specjalistą, jak i osobą, która niedawno postawiła swoje pierwsze kroki- zostaniesz wdrożony i otrzymasz wsparcie, aby się dalej rozwijać :)

Zakres obowiązków:
Przygotowanie kosztorysów
Przygotowanie ofert dla Inwestorów
Bezpośrednie rozmowy z inwestorami, projektantami, podwykonawcami
Pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców materiałów
Prowadzenie negocjacji z wykonawcami i dostawcami zaangażowanymi w projekty
Sporządzanie zestawień porównawczych otrzymanych ofert i ich analiza
Prowadzenie i rozliczanie inwestycji
Kontrola nad poprawnością wykonywania dokumentacji powykonawczej przez podwykonawców oraz opracowywanie dokumentacji

Wymagania:

Wykształcenie o kierunku budowlanym
Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej (znajomość branży sanitarnej i elektrycznej będzie dodatkowym atutem)
Skrupulatność, umiejętność analitycznego myślenia
Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office, AutoCAD

Oferujemy:
Proponujemy umowę o pracę lub B2B- Ty decydujesz ;)
Wynagrodzenie podstawowe, plus premia uznaniowa
Pracę u Generalnego Wykonawcy z ponad 33-letni doświadczeniem w branży
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz uprawnień budowlanych
Możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów
Miejsce pracy: siedziba firmy w Ostrowie Wielkopolskim

Masz pytania? Skontaktuj się z Twoim rekruterem:

Kaja Antczak

✉️ kaja.antczak@forgefrost.pl

☎️ 791 056 111

Kaja

Kaja

Kaja