KOSMETYCZKA

Sosnowiec/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 03.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

KOSMETYCZKA

Miejsce pracy: Aleja Wolności 2, 41-219 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0308

OBOWIĄZKI:
zabiegi kosmetyczne manualne i przy użyciu aparatury, henna i stylizacja brwi, pielęgnacja dłoni i stóp, praca w godzinach 8.00-20.00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania inne:
- wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: null

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Sosnowiec
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ANETA WYSZKOŃ Firma Handlowo-Usługowa "ANETA"

Adres:
Aleja Wolności 2, 41-219 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Aneta Wyszkoń
tel: 604-644-862

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
I kontakt osobisty lub telefoniczny

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu