KOORDYNATOR ZATRUDNIENIA PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH

Robakowo/ poznański/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 26.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Robakowo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/1411

OBOWIĄZKI:
Czynności administracyjno - techniczne. Koordynowanie pracy zatrudnionych pracowników tymczasowych narodowości: kolumbijskiej, filipińskiej, nepalijskiej, indonezyjskiej. Kompletowanie dokumentów, współpraca z firmami zewnętrznymi obsługującymi agencję pracy tymczasowej tj. dostawcami materiałów biurowych, firmami kurierskimi itp. Do zadań osoby zatrudnionej będzie należała komunikacja i obsługa pracowników tymczasowych różnych narodowości zatrudnianych przez spółkę.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
- Język: hiszpański, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
- Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:
- Dodatkowe miejsce wykonywania pracy: ul.Składowa 6, 62-023 Jaryszki

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Robakowo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Adres:
Czarnieckiego 9, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Agata Dukarska
e-mail: a.dukarska@poznan.praca.gov.pl
tel: 618345678

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu