Koordynator ds. zatrudnienia - Rekruter / Rekruterka

Olsztyn/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 08.11.2023

Typ umowy:
Samozatrudnienie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Początek: 1.12.2023

Twoje zadania to:
• Pozyskiwanie kandydatów do pracy w Niemczech w charakterze Opiekuna osób starszych;
• Rozmowy telefoniczne z potencjalnymi kandydatami;
• Kontakt mailowy i telefoniczny z niemieckimi klientami i partnerami;
• Tworzenie i aktualizacja bazy danych;
• Sporządzanie umów i niezbędnej dokumentacji biurowej;
• Kontakt telefoniczny z firmami transportowymi;
• Organizacja podróży opiekunek oraz opiekunów na terenie Polski i Niemiec.

Nasze wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
• Komunikatywność i otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
• Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność działania pod presją czasu;
• Dokładność, sumienność i elastyczność;
• Znajomość obsługi komputera, w tym MS Excel i Word;
• Mile widziane doświadczenie w branży opiekuńczej lub w rekrutacji.

To oferujemy:
• Pracę stacjonarną w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
• Kontrakt B2B;
• Wynagrodzenie: podstawa 4200,00zł brutto + procentowy udział w zyskach firmy;
• Szkolenie wdrażające do nowych obowiązków;
• Przyjazną atmosferę;
• Dobrą kawę 😊
• Wspólne wyjścia firmowe;
• Możliwość rozwoju oraz doskonalenia własnych umiejętności.

Dołącz do naszego zespołu!
Jesteś otwartą osobą, szukasz nowych wyzwań, a do tego komunikatywnie posługujesz się językiem niemieckim? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi twierdząco to znak, że szukamy właśnie Ciebie!

Krótko o nas:
Jesteśmy firmą Herznet24, znajdziesz nas przy ul. Zimowej 2/13B w Olsztynie. Działamy w branży opiekuńczej: oferujemy pracę dla opiekunów i opiekunek osób starszych w Niemczech oraz współpracujemy z partnerami na terenie Niemiec.

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą z nami, wyślij aktualne CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: kontakt@herznet24.eu

Prosimy o wpisanie w tytule maila: Koordynator ds. zatrudnienia - Rekruter / Rekruterka oraz umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:„Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez przez firmę Herznet 24 z siedzibą w Olsztynie przy ul. Zimowa 2/13B, NIP 739 345 12 45 oraz inne firmy i spółki uczestniczące w procesie rekrutacji oraz świadczenia oferowanych usług.” Informujemy, iż podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Magdalena

Magdalena

Magdalena