KONTROLER JAKOŚCI - PRACA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Warszawa/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 09.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 00-695 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/04118

OBOWIĄZKI:
Kontrola jakości pracy montażystów i serwisantów. Współpraca z projektantami. Tworzenie wytycznych w oparciu o projekt, standardy i normy.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Kierownik projektu
- Wykształcenie: średnie zawodowe
- Język: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:
- Wymagania: wykształcenie średnie z zakresu automatyki lub inżynierii lub informatyki lub podobnego, doświadczenie zawodowe mile widziane. Biegła znajomość języka polskiego. Gotowość do wyjazdów na terenie Polski.

Obowiązki:

Do wynagrodzenia doliczana premia świąteczna.
Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji.

Możliwość rozwoju zawodowego. Pracopdawca umożliwia zdobywanie niezbednych uprawnień zawodowych.

[Zgłoszenia: ewelina.pionka@ess24.pl, 787 841 248 - w godzinach: 08:00-16:00]

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 do 10 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"ENERGO - SECURITY SERWIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
NOWOGRODZKA 50/515, 00-695 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
e-mail: ewelina.pionka@ess24.pl
tel: 787 841 248

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Po uzgodnieniu z Pracodawcą

Źródło: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy