KONTROLER JAKOŚCI

Młochów/ pruszkowski/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 13.05.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Aleja Kasztanowa 160, 05-831 Młochów, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/0596

OBOWIĄZKI:
Kontrola jakości komponentów po montażu. Wizualna zgodność z instrukcjami montażu oraz kartą technologiczną. Raportowanie procesów. Praca 40 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku, dwuzmianowa w godz. 06:00-14:00, 14:00-22:00. Wynagrodzenie brutto 32 zł/ godz.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- Poziom wykształcenia- minimum zawodowe. Wymagana znajomość obsługi komputera, umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych, znajomość czytania rysunku technicznego.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Młochów
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 32 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
SGP-SORTING GROUP POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Pl. Reymonta 5/6, 90-007 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:
Małgorzata Kozłowska
e-mail: malgorzata.kozlowska@human-hunter.eu
tel: 577 860 677

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Skierowanie lub CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie