KONTROLER JAKOŚCI

Elbląg/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 23.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Warszawska 72, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie
Nr oferty: StPr/24/0809

OBOWIĄZKI:
Praca na linii produkcyjnej (tworzywa sztuczne). Kontrola wyrobów/ półwyrobów na każdym etapie procesu produkcyjnego. Kontrola finalna wyrobów gotowych. Zwalnianie wyrobów gotowych do wysyłki. Wykrywanie i usuwanie (zapobieganie) powstających w procesie produkcyjnym wad. Wypełnianie dokumentacji jakościowej na poszczególnych stanowiskach pracy. Ustalanie wzorców. Umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno pomiarowym (suwmiarka, mikrometr itp.). Praca w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym.
III zmiany

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- Wykształcenie techniczne (średnie lub zawodowe), dbałość o szczegóły, spostrzegawczość, umiejętność pracy w zespole, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowej, samodzielność i systematyczność w działaniu.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Elbląg
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 250 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
HANYANG ZAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Warszawska 72, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:
Ewa Szeffler- Dziduch
tel: 609596659, 605588020, 724777051

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu