KONSULTANT OŚWIATOWY-PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Rzeszów/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 10.05.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Nr oferty: StPr/24/1915

OBOWIĄZKI:
Praca polega na przedstawieniu oferty naszej firmy u klientów przez nas wskazanych. Wymagamy własnego samochodu . Praca na terenie woj. podkarpackiego .wymagana dyspozycyjność od poniedziałku do soboty. Umowa o pracę(po miesięcznym okresie próbnym) lub gotowość do założenia działalności gospodarczej lub umowa zlecenie. Osoby zainteresowane prosimy składać swoje CV na adres m-mail :rekrutacja1@onet.eu z dopiskiem przedstawiciel handlowy

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:
- Wymagany własny samochód osobowy. Praca na terenie województwa podkarpackiego.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Rzeszów
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
USKI POLSKA UNIWERSYTECKA SZKOŁA KSZTAŁCENIA INDYWIDUALNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
ŁADNA 2, 31-444 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
e-mail: rekrutacja1@onet.eu

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
cv - w tytule wiadomości proszę napisać przedstawiciel handlowy

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie