KONSERWATOR URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH

Bielsko-Biała/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 19.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0656

OBOWIĄZKI:
Wykonywanie czynności konserwatora urządzeń technicznych.

Praca w systemie dwuzmianowym w godz. 6.00-19.00, 19.00-6.00 od pon. do ndz.
Umowa o pracę na okres próbvny z możliwościa pzredłużenia.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe
- Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:
- Wykształcenie średnie zawodowe, wymagane uprawnienia SEP G1 - sieci, instalacje i urządzenia elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające i zużywające energię elektryczną, mile widziane doświadczenie zawodowe.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 5 077 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej

Adres:
Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Tomasz Siręga
tel: 33 810 23 15, 33 810 26 91

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - 338102691

Wymagane dokumenty:
Dokumenty aplikacyjne można składać drogą e-mailową lub osobiście w Kancelarii Szpitała Wojewódzkiego B-B z dopiskiem "Rekrutacja-Konserwator urządzeń technicznych"

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej