Kolorysta - operator mieszalni farb, cała Polska

Ożarów Mazowiecki/ warszawski zachodni/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 14.12.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Dla naszych klientów, z branży opakowań, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kolorysta-operator mieszalni farb
Lokalizacja: cała Polska

Zakres obowiązków
● Recepturowanie i mieszanie farb drukarskich;
● Zamawianie farb i lakierów na podstawie planu produkcji;
● Ewidencja stanu magazynowego farb i lakierów;
● Obsługa spektrofotometru, densytometru oraz urządzeń pomocniczych w mieszalni farb;
● Nadzór parametrów roztworu nawilżającego;
● Opisywanie i zabezpieczenie oraz dystrybuowanie wykonanej produkcji zgodnie z zasadami
przyjętymi w dziale;
● Współpraca z zespołem technologów oraz dostawcami materiałów niezbędnych do produkcji.

Nasze wymagania
● Znajomość programu InkFormulation Software
● Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok;
● Dobra organizacja pracy;
● Umiejętność współpracy i dobrej komunikacji z innymi pracownikami;
● Mile widziane: wykształcenie poligraficzne oraz doświadczenie w pracy z drukiem.

To oferujemy
● Pakiet świadczeń socjalnych;
● Pracę w międzynarodowej firmie;
● Pracę w firmie promującej kulturę organizacyjną nastawioną na ludzi, ich rozwój i współpracę;
● Szkolenia i szansę na rozwój zawodowy;
● Stabilne zatrudnienie.

Wiktoria

Wiktoria

Wiktoria