KIEROWNIK ROBÓT DROGOWYCH

Wołyńce-Kolonia/ siedlecki/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 24.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Leśna 17, 08-110 Wołyńce-Kolonia, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/0913

OBOWIĄZKI:
Sprawdzanie poprawności, jakości i terminowości wykonywanych prac budowlanych. Kierowanie pracami budowlanymi i koordynowanie podwykonawców. Planowanie i organizacja placu budowy. Analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych. Dbałość o przestrzeganie procedur BHP i zgodności prac z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego. Koordynowanie zamówień materiałów i sprzętu na budowie. Udział w przygotowaniu ofert.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:
- uprawnienia budowlane drogowe; docelowo poszukiwana osoba do stałej współpracy

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Wołyńce-Kolonia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 9 000 do 13 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH DIAG-MOST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Leśna 17, 08-110 Wołyńce-Kolonia, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Dawid Jachym
tel: 505 137 980

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
CV, dokumentry potwierdzające kwalifikacje

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach