Kierownik Marketu, Dino Polska S.A., Warszawianka

Warszawianka/ piaseczyński/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 14.11.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Zatrudnimy:
Kierownik Marketu
Warszawianka woj. mazowieckie

POSZUKUJESZ PEWNEJ I STABILNEJ PRACY Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU?
DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH PRACOWNIKÓW
ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:
• zarządzanie podległym zespołem
• prowadzenie marketu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy
• zarządzanie asortymentem marketu
• reprezentowanie firmy wobec Klientów i dostawców
NASZE OCZEKIWANIA WOBEC CIEBIE TO:
• znajomość specyfiki handlu detalicznego
• umiejętność skutecznego planowania
• komunikatywność oraz kreatywność
• umiejętność zarządzania zespołem
NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii
• wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia
• możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych
• ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych

Aleksandra

Aleksandra

Aleksandra