KIEROWNIK KUCHNI

Browina/ toruński/ kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie dodane: 23.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 87-140 Browina 57, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0386

OBOWIĄZKI:
praca z zespołem, nadzór na przestrzeganiem jadłospisu, diet, praca wg. zasad sztuki kulinarnej, nadzór nad kalkulacją żywnościową, praca z magazynem żywnościowym.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
- Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
- Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet programów office
- Uprawnienia: 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku

Wymagania inne:
- [Umiejętność 1] : wykształcenie wyższe/ średnie, ( technik żywienia zbiorowego), zarządzanie ludźmi, znajomość żywienia zbiorowego w instytucjach całodobowych,
[Inne] : doświadczenie w żywieniu zbiorowym .

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Browina
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Dom Pomocy Społecznej Browina

Adres:
Polna 115/115A, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:
Mariola Grzędzicka
e-mail: m.grzedzicka@pupdlapowiatutorunskiego.pl
tel: 566751539

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego