KIEROWNIK BUDOWY

Łajski/ legionowski/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 30.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Suwalna 6/8, 05-119 Łajski, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/0188

OBOWIĄZKI:
Firma zajmuje się budownictwem ogólnym, drogowym i zatrudni od zaraz doświadczonego kierownika robót drogowych. Do zakresu obowiązków należy nadzorowanie brygad (w tym podwykonawczych), pilnowanie terminowości oraz jakości na realizowanych budowach, rozliczanie materiałów na poszczególnych budowach, kontrola czasu pracy ludzi.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Mile widziane uprawnienia, przynajmniej pięcioletnie doświadczenie przy pracach drogowych.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Łajski
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 do 10 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
INFRASTRUKTURA BUD-59 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Suwalna 6/8, 05-119 Łajski, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Paweł Piotrowski
tel: 501-214-227, 501-214-233

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: od poniedziałku do piątku, Godziny : 7.00-15.00

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie