KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO

Poznań/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 26.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/1405

OBOWIĄZKI:
przewóz pasażerów i pracowników firm zatrudnionych przez agencje pośrednictwa pracy do miejsc wykonywanej pracy (pracownicy z Gruzji, Białorusi i Ukrainy), przewóz przesyłek

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
- Język: gruziński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
- Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
- Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 3)
- Uprawnienia: bardzo dobra komunikatywność

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Poznań
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 29 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Adres:
Czarnieckiego 9, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Justyna Maćkowiak
e-mail: j.mackowiak@poznan.praca.gov.pl
tel: 618345711

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu