Kierowca samochodu ciężarowego pow. 3,5 tony

Pruszków/ pruszkowski/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 11.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. C+E

Twój zakres obowiązków
• Praca manewrowa na terenie zakładu pracy ( +/- 95%)
• Realizacja dostaw do klientów, w systemie kursów jednodniowych ( +/- 5%)
• Dbanie o przewożony towar
• Rozliczanie się z dokumentów dostaw
Nasze wymagania
• Prawo jazdy kat. C+E
• Świadectwo kwalifikacji zawodowej zezwalające na przewóz towarów
• Karta kierowcy
• Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji
• Odpowiedzialność, dokładność i motywacja do pracy
• Dyspozycyjność
To oferujemy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych
• Dobrą atmosferę w pracy,
• W 99% codzienne powroty do domu
• Ubezpieczenie na życie
• Spotkania integracyjne

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.

Robert

Robert

Robert