KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E

Ligota Turawska/ opolski/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 09.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Dworska 1, 46-046 Ligota Turawska, powiat: opolski, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/0764

OBOWIĄZKI:
praca na terenie kraju, w woj. opolskim, 6-14

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Wymagania inne:
- karta kierowcy, doświadczenie 2-letnie, mile widziane oboby z Opola, Kluczborka, Olesna, Ozimka i Dobrodzienia, zapewniamy szkolenia i stabilną pracę, praca na ciągniku siodłowym MAN tgx naczepa- wywrotka

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Ligota Turawska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 do 8 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
AGROLOTUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Dworska 1, 46-046 Ligota Turawska, powiat: opolski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
Tomasz Prządo
tel: 518740705

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu