KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

Szczecinek/ szczecinecki/ zachodniopomorskie

Ogłoszenie dodane: 17.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: HARCERSKA 9, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Nr oferty: StPr/24/0503

OBOWIĄZKI:
praca fizyczna, przewóz materiałów na terenie całego kraju, praca od poniedziałku do piątku, codzienne zjazdy na bazę, przwóz lekkich materiałów w obrębie 300 km samochodem do masy całkowitej 12 ton ( nie tiry), czasem z przyczepą.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 3)
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy kat. C + E
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Wymagania inne:
- Badania psychologiczne, uprawnienia na przewóz rzeczy

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Szczecinek
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
OPAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres:
HARCERSKA 9, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:
Marcin Paczka
tel: 94-374-20-02

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku