KIEROWCA SAMOCHODU

Raczki/ suwalski/ podlaskie

Ogłoszenie dodane: 01.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Cmentarna 24, 16-420 Raczki, powiat: suwalski, woj: podlaskie
Nr oferty: StPr/24/0001

OBOWIĄZKI:
Praca sezonowa na okres 3-4 miesięcy.
1. Transport klientów:
Odbieranie klientów z wyznaczonych punktów zbiórki.
Zapewnienie bezpiecznego i wygodnego transportu klientów do miejsca rozpoczęcia wycieczki kajakowej.
Odbieranie klientów po zakończeniu wycieczki i przewożenie ich z powrotem do punktu początkowego.
2. Transport kajaków:
Załadunek i rozładunek kajaków na i z przyczepki.
Zapewnienie, że kajaki są bezpiecznie i odpowiednio zabezpieczone podczas transportu.
3. Dbanie o bezpieczeństwo:
Przestrzeganie wszystkich przepisów ruchu drogowego.
inne

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Kierowca samochodu osobowego (wymagany staż - lata: 2)
- Wykształcenie: podstawowe
- Uprawnienia: kierowanie busem do 3,5t.
- Uprawnienia: wysoka kultura osobista
- Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B

Wymagania inne:
- Oferta skierowana jest do osób długotrwale bezrobotnych lub do os. bezrobotnych do 25 roku życia, lub os. powyżej 50 roku życia. Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Raczki
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PHU Justyna Drażba

Adres:
Cmentarna 24, 16-420 Raczki, powiat: suwalski, woj: podlaskie

Dane kontaktowe:
Justyna Drażba
e-mail: drazbaj@gmail.com
tel: 501716324

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach