KIEROWCA-MAGAZYNIER

Pruszków/ pruszkowski/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 04.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Promyka 148, 05-800 Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/0446

OBOWIĄZKI:
Praca na magazynie z wyrobami hutniczymi. Dbanie o należyty stan maszyn, narzędzi oraz sprzętu oraz porządek i ład w miejscu pracy. Fizyczne przyjęcie towarów na magazyn z uwzględnieniem wagi i ilości. Bieżące sprawdzanie stanu materiałów na magazynie i zgłaszanie do logistyka lub właściciela firmy. Składanie zapotrzebowania na określone materiały w celu utrzymania ciągłości sprzedaży. Stałe doskonalenie swojej wiedzy fachowej oraz procedur obowiązujących w trakcie obsługi klientów. Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego. Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Poziom wykształcenia- niewymagane. Wymagane uprawnienia do obsługi wózka widłowego, prawo jazdy kat. B oraz znajomość metod klasyfikacji materiałów na magazynie. Niezbędna wysoka kultura osobista, lojalność i schludność.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Pruszków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PRIMO STAL ILONA NIEDZIÓŁKA

Adres:
Promyka 148, 05-800 Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Ilona Niedziółka
e-mail: biuro@primostal.pl
tel: 502 300 230

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8-16

Wymagane dokumenty:
CV lub skierowanie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie