KIEROWCA KURIER-BUS DO 3,5 T

Częstochowa/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 17.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 42-202 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0630

OBOWIĄZKI:
Praca w charakterze kuriera/kierowcy BUS-a na terenie województwa śląskiego i łódzkiego (NIE rozwozimy jedzenia). Firma oferuje: stałą pracę od poniedziałku do piątku (tryb jednozmianowy, szkolenie przygotowujące do pracy, wysokie wynagrodzenie zależne od zaangażowania i chęci, niezbędne narzędzia ułatwiające pracę, dodatkowe ubezpieczenie, które pozwoli na zabezpieczenie zatrudnionego pracownika i jego rodziny. Możliwość dodatkowego zarobku w soboty (tylko dla chętnych).

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
- Uprawnienia: doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Wymagania inne:
- Wymagane: prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu pojazdów, chęć do pracy i zaangażowanie, dobra kondycja, komunikatywność i kultura osobista, umiejętność samodzielnego planowania pracy własnej przy jednoczesnej współpracy z zespołem. Oferta również dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością, których schorzenie nie wyklucza możliwości pracy w zawodzie kierowcy.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Częstochowa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
FHU FOKUŚ Przemysław Skowron

Adres:
Przemysłowa 57, 42-274 Konopiska, powiat: częstochowski, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Przemysław Skowron
e-mail: fokus.kierowca@gmail.com
tel: 790544514

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - w przypadku wydania skierowania - dłuższe terminy na zwrot, Termin: kontakt telefoniczny na nr tel.: 790544514 celem umówienia spotkania (pracodawca nie zawsze jest w firmie), Godziny : 9.00-20.00

Wymagane dokumenty:
UWAGA!!! aplikacje należy przesyłać na e-mail: fokus.kierowca@gmail.com
lub kontakt teleoniczny na nr tel. 790544514

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie