KIEROWCA KAT. C LUB C+E

Dąbrowa Górnicza/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 27.11.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 41-303 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/23/1019

OBOWIĄZKI:
transport towarów, praca na terenie Polski

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy kat. C
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
- Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy kat. C + E

Wymagania inne:
- Doświadczenie zawodowe mile widziane, Kandydat musi posiadać prawo jazdy kat. C lub C+E, świadectwo kwalifikacji, umiejętność kierowania pojazdów.
Informacja o systemie i rozkładzie czasu pracy: noc lub dzień do wyboru.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PEC-TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Aleja J. Piłsudskiego 34/164, 41-303 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
e-mail: biuro@pectrans.pl
tel: 508806814

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, poczta

Wymagane dokumenty:
- CV
- dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie w Dąbrowie Górniczej skierowania do pracy wydawane są u doradców klienta

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej