KIEROWCA KAT. C

Zielona Góra/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 05.03.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Teren Polski, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie
Nr oferty: StPr/24/0325

OBOWIĄZKI:
kierowanie autem ciężarowym z przyczepą (solo), praca od poniedziałku do piątku

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:
- mile widziane doswiadczenie zawodowe, czynne prawo jazdy, znajomość języka polskiego

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Zielona Góra
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO -TRANSPORTOWE PRZEMYSŁAW CIECHACKI

Adres:
Tadeusza Kościuszki 117, 66-016 Nietków, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie

Dane kontaktowe:
Przemysław Ciechacki
tel: 723 495 852

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze