KIEROWCA KAT. C+E

Niedźwiedza/ brzeski/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 11.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 32-854 Niedźwiedza 147, powiat: brzeski, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0342

OBOWIĄZKI:
Przestrzeganie ustaleń o czasie pracy kierowców.
Praca na terenie Polski i Unii Europejskiej.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Wymagania inne:
- Poziom wykształcenia bez znaczenia.
Niezbędny kurs na przewóz rzeczy.
Wymagane aktualne orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Niedźwiedza
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 do 7 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Mieczysław Pabian TRANSPORT TOWAROWY I SPEDYCJA

Adres:
32-854 Niedźwiedza 147, powiat: brzeski, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Joanna Miłkowska-Sady
e-mail: joanna@transportpabian.pl
tel: 146656249

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 08:00-16:00

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku