KIEROWCA KAT. C

Czechowice-Dziedzice/ bielski/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 24.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Mazańcowicka, 43-502 Czechowice-Dziedzice, powiat: bielski, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0673

OBOWIĄZKI:
Załadunek, rozładunek, przewóz towarów na terenie woj. śląskiego. Wyjazd z Czechowic-Dziedzic.
Praca w systemie jednozmianowym od pon. do pt. w godz. 7.00-15.00.
Umowa o pracę na czas nieokreślony.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Wymagania inne:
- Wykształcenie bez znaczenia, wymagane prawo jazdy kat. C oraz komplet dokumentów upoważniający do prowadzenia pojazdu ciężarowego. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 8 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"NIKI-TRANS" Alina Nikel

Adres:
Graniczna 14, 43-180 Orzesze, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Alina Nikiel
tel: 507 131 112, 536 288 589

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
Kontakt telefoniczny

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej