KIEROWCA KAT.B LUB KAT.C

Siedlce/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 15.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/1155

OBOWIĄZKI:
Praca w transporcie międzynarodowym i krajowym - przewóz towarów (Europa Zachodnia, Polska, Białoruś). System pracy - wg. karty pracy kierowcy.
Pierwsza umowa na okres próbny - po niej kolejna umowa (gdy osoba się sprawdzi).

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 1)
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane:
- Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
- Uprawnienia: prawo jazdy kat. C

Wymagania inne:
- oferta dla osób posiadających min. 1 rok doświadczenia w ww. zawodzie - transport międzynarodowy. Sumienność, punktualność, niekaralność. Umiejętność zabezpieczania towaru.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Siedlce
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 10 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
MIROSŁAW KACZMAREK "FOLLOW ME"

Adres:
Biskupa Ignacego Świrskiego 19/2, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Mirosław Kaczmarek
tel: 604 479 952

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
CV, świadectwa pracy, uprawnienia

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach