KIEROWCA KAT. B

Kowale/ kwidzyński/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 26.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Kominkowa 2, 80-180 Kowale, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/3959

OBOWIĄZKI:
Dostarczanie zamówień z magazynu do klienta (artykuły spożywcze). Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 5:30-13:00, 13:30-21:30.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B

Wymagania inne:
- aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne. W przypadku cudzoziemców dodatkowo wymagana jest znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym (A2).

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kowale
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 9 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
CUSTOM EXPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
ALEJE JEROZOLIMSKIE 89/43, 02-001 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
tel: 696 836 287

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:

Źródło: Gdański Urząd Pracy