KIEROWCA KAT. B

Lublin/ lubelskie

Ogłoszenie dodane: 25.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: OBROŃCÓW POKOJU 15/1, 20-030 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie
Nr oferty: StPr/24/1122

OBOWIĄZKI:
- Przewoź kierownictwa
- Koordynacja (komunikacja) i przewóz nowych pracowników
- Przewoź paczek, przesyłek, dokumentów w sprawach firmowych
- Praca w taxi w czasie wolnym od innych spraw

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Kierowca samochodu osobowego
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
- Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B i dośw. w prowadzeniu samochodu
- Uprawnienia: Dobry kontakt z klientem

Wymagania inne:
- [Inne] : Angielski dla komunikowania się z kierownictwem oraz innymi pracownikami.
Praca w godzinach 09:00 - 17:00. Godz. pracy w miesiącu nie mniej niż 160. Praca w trybie stacjonarnym.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Lublin
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 4 496 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PORIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
OBROŃCÓW POKOJU 15/1, 20-030 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Dane kontaktowe:
Artur Natrusnyi
e-mail: biuro.poris@gmail.com
tel: 731 340 909

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Skierowanie/CV

Źródło: Miejski Urząd Pracy w Lublinie