KIEROWCA KAT. B

Gdańsk/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 16.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Wodnika 50, 80-299 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/3560

OBOWIĄZKI:
Rozwożenie towarów po punktach odbioru. Praca od poniedziałku do soboty, od godziny 02:00 do 10:00 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Uprawnienia: prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B

Wymagania inne:
- mile widziane doświadczenie, gotowość do podjęcia pracy.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gdańsk
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
EGZOTYKA ŚWIATA MARIOLA ORŁOWSKA

Adres:
Wodnika 50, 80-299 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
e-mail: biuro@egzotykaswiata.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2 002.101.926 z poz. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Egzotyka Swiata, moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Źródło: Gdański Urząd Pracy