KIEROWCA - DOSTAWCA

Brzesko/ brzeski/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 04.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 32-800 Brzesko, powiat: brzeski, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0308

OBOWIĄZKI:
Dostawa posiłków do klientów indywidualnych, drobne prace gospodarcze, porządkowe w restauracji. Praca na terenie powiatu brzeskiego w godzinach 10.00-23.00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowca oraz posiadanie prawa jazdy kat. B minimum od 2 lat.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Brzesko
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
MB-PROFIL MARCIN BRZEZIŃSKI

Adres:
Lutycka 6/116B, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Agnieszka Biegun
tel: 796 350 682

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8.00-18.00

Wymagane dokumenty:

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku