KIEROWCA C+E

Elbląg/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 13.05.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Pomorska 65, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie
Nr oferty: StPr/24/0894

OBOWIĄZKI:
Zgodnie ze stanowiskiem.
Jedna zmiana, godziny do uzgodnieni.
Umowa zlecenie, praca w delegacji.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Wymagane prawo jazdy kat. C+E , uprawnienia UDT żurawi samojezdnych oraz doświadczenie na stanowisku operator żurawia samojezdnego mile widziane, j. angielski mile widziany.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Elbląg
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Usługi transportowe HDS Radosław Kirszenstein

Adres:
Pomorska 65, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:
Radosław Kirszenstein
tel: 785773859

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-18

Wymagane dokumenty:
Wymagany kontakt telefoniczny w celu umówienia się na rozmowę

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu