KIEROWCA C, C+E

Stany/ nowosolski/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 14.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 67-100 Stany, powiat: nowosolski, woj: lubuskie
Nr oferty: StPr/24/0171

OBOWIĄZKI:
Organizowanie stanowiska pracy kierowcy, nadzorowanie załadunku i rozładunku, zabezpieczenia przewozonego materiału; drobne naprawy.Praca: siedziba Lelechów, teren woj. lubuskiego. Możliwość zakwaterowania.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- Uprawnienia kierowcy, konieczne doświadczenie w jeździe na budowach minimum 2 m-ce. Mile widziane uprawnienia na maszyny rolnicze.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Stany
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
INTER COM Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne MAŁGORZATA HABURA

Adres:
67-108 Stany 75, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Dane kontaktowe:
Jan Habura
e-mail: intercom12@op.pl
tel: 504 999 777

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV, uprawnienia kierowcy

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli