KIEROWCA BETOMIESZARKI (KAT.C)

Tychy/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 10.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: MURARSKA 7, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0812

OBOWIĄZKI:
Przewóz betonu gruszką w obrębie miasta Tychy.
Praca w systemie 1-zminaowym w godz.: 07:00-15:00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Wymagania inne:
- Wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. C, kwalifikacja na przewóz towarów, wymagane doświadczenie i czynna umiejętność prowadzenia samochodu ciężarowego, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Tychy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 5 824 do 6 560 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
B.K - BET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
MURARSKA 7, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Izabela Grajcarek
tel: 512125974, 512125973

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: kontakt osobisty po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu rozmowy

Wymagane dokumenty:
CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach