KIEROWCA

Kazimierz/ pucki/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 30.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

KIEROWCA

Miejsce pracy: Kwietniowa 45, 84-230 Kazimierz, powiat: pucki, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0625

OBOWIĄZKI:
Praca w Składzie Dębogórze. Bezpieczny i terminowy przewóz osób, sprzętu wojskowego oraz ładunków. Przestrzeganie obowiązujących przepisów wynikajacych z ustawy Prawo o ruchu drogowym oraz przepisów o czasie pracy kierowców.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:
- Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, prawo jazdy - kategoria B, C, CE, aktualne orzeczenia lekarskie i psychologiczne o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy. Wymagania preferowane: roczne doświadczenie w zawodzie kierowcy, wykształcenie zasadnicze zawodowe o kierunku - mechanik samochodowy, ADR- zaświadczenie z przeszkolenia kierowców pojazdów przewożących towary niebezpieczne, komunikatywność, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych i pod presją czasu. List motywacyjny, CV należy składać osobiście w siedzibie pracodawcy w m. Dębogórze. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu (58) 261 267 818.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kazimierz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 450 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
1 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA

Adres:
Ciasna 7, 78-601 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:
Aurelia Myślisz
tel: 261 267 818

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
- CV,
- list motywacyjny;
- dokumenty aplikacyjne winny być opatrzone klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w nich zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zatrudnienia.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni