Key Account Manager (tuleje papierowe)

Warszawa, Śródmieście

Ogłoszenie dodane: 26.11.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Dla Naszego Klienta – Wiodącej Firmy w Branży Opakowań poszukujemy:

Stanowisko: Key Account Manager – Tuleje Papierowe
Lokalizacja: Home Office, Cała Polska

Twój Zakres Obowiązków:

* Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i obsługa istniejących relacji
* Utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
* Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
* Planowanie i raportowanie działań
* Analiza rynku
* Aktywna współpraca z wszystkimi działami firmy

Nasze Wymagania:
* Doświadczenie w sprzedaży tulei papierowych w branży opakowań
* Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji
* Dobra organizacja pracy i systematyczność
* Znajomość obsługi MS Office
* Czynne prawo jazdy kat. B
* Mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:
* Narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
* Stałe wynagrodzenie + premia uzależniona od efektów
* Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
* Przyjazną atmosferę i wsparcie
* Elastyczne godziny pracy

Wiktoria

Wiktoria

Wiktoria